Program na najbližší mesiac

Aneta Langerová Na Radosti 2017

Aneta Langerová - Na radosti tour 2017

Entry: 25 €

 

Aneta Langerová – Na Radosti 2017
Koncertné turné s kapelou a sláčikovým triom
————————————————————

Vstup 25€ sedenie – 20€ státie

Predpredaj a info:
Lístky dostupné v Music a Cafe Aréna, Trnava,
Športová 1, tel.: +421 918 651 734, +421 905 702 971 ako aj na ticketportal tu: https://goo.gl/8jxv17 :)
www.musicacafe.skwww.ticketportal.skwww.langerovaaneta.cz
• Predpredaj vstupeniek sa začne v prvom februárovom týždni!
• Partneři: SHERWOOD DIGITAL
————————————————————
Aneta Langerová pokračuje v úspešnom turné Na radosti k jej rovnomennému trikrát platinovému albumu.
“Celé turné je pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu poznať. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“ opisuje Aneta.
O tom, že sa Anete a jej kapele darí rozdávať radosť plnými dúškami, svedčí aj búrlivý potlesk na konci vypredaných koncertov.
Spolu s klaviristom, hudobným skladateľom a producentom Jakubom Zitkom pracovali na piesňach, pôvodnej hudbe a textoch. Za inšpiráciou sa vydali na Šumavu, kde objavili dnes už neexistujúcu osadu Na Radosti. To miesto im učarovalo a pomohlo im priviesť na svet album plný príbehov. Prepracované aranžmány a osobitý spev Anety Langerovej predpokladal úspech u fanúšikov, aj kritikov. V ankete Žebřík 2014 získala od fanúšikov hneď tri ocenenia: Speváčka roka, Album roka – Na radosti a Skladba roka – Tráva. Všetky štyri nominácie na cenu Akadémie populárnej hudby – CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards premenila na anjelské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a ocenenie speváčka roka roka v anketě Žebřík.
Na turné Anetu sprevádza kapela a sláčikové trio.

Všetky informácie o turné a predpredaji vstupeniek nájdete nawww.langerovaaneta.czwww.ticketportal.sk tu: https://goo.gl/ShFbly

25.Apríl

Robo Opatovský Unplugged Tour – Trnava

Robo Opatovský Unplugged Tour - Trnava

Entry: 10 €

 

Robo Opatovský vás pozýva nové turné v 12 slovenských mestách. Na koncertoch si spolu s Robom zahrajú špičkoví hudobníci Štefan Bugala (perkusie,vibrafón), Andrej Urminský (akustická gitara), Ondrej Jurasi (trubka) v špeciálnej unplugged verzii koncertov. Repertoár koncertov bude pozostávať z jeho najväčších hitov 20-ročnej kariéry a niekoľkých noviniek. Môžete sa tešiť na hity ako „Natália“, „Sen“, “Prílev energie“ alebo „Prší“ v nových akustických aranžmánoch.

Vstupenky za 10€ v predpredaji cez Tootoot tu: https://goo.gl/TM17q6

27.Apríl

Ilúzia – divadelno – tanečný večer

Ilúzia - divadelno - tanečný večer

Entry: 5 €

 

“5.5. 20:00 je tu opäť naša Ilúzia.

Vylepšená a herecky úplne iná ako tá prvá. Teraz sme sa spojili so skvelými hercami z divadla Theartre. Ak máte záujem o lístky, stačí nás kontaktovať.
Počet lístkov je limitovaný ☺️ tešíme sa na Vás. Cena lístka: 5€
Lístky dostupné na FB stránke 2Dance alebo u nás v Music a Cafe Trnava

5.Máj

The Breakers – 50 rokov BIGBÍTU – špeciálny koncert a krsť knihy

The breakers

Entry: 5 €

 

Vstup: 5€

Lístky dostupné v Music a Cafe Trnava / rezervácie 0948 253 240

“6. mája o 19. hod. budeme v Café a Music v trnavskej City aréne krstiť knihu o vzniku a histórii The Breakers! Kniha obsahuje veľa zaujímavých historiek o skupine i jej členoch, ako aj celý rad historických fotografií.

Samozrejme, krst bude spojený s našim koncertom, na ktorý sme ako prekvapenie pre fanúšikov nacvičili zopár nových skladieb. Takže, ak nás chcete podporiť a zabaviť sa, srdečne vás všetkých pozývame na túto udalosť.”

6.Máj

Modrý Štvrtok – hosť Teo Bindas

Modrý štvrtok s Teom Bindasom

Entry: free

 

Májovým pokračovaním projektu Modrých štvrtkov – Blue Thursday – z réžie Trnavskej hudobnej spoločnosti, o.z. a trnavskej hudobnej skupiny Second Band je klubový večer s pozvaným hosťom – spevákom, gitaristom – Teom Bindasom z Banskej Bystrice.Teo Bindas je jazzový gitarista, člen hudobnej skupiny B & The Moneymakers, v ktorej účinkoval aj vynikajúci slovenský hráč na fúkacie harmoniky – Boris Čiampor. V minulosti bol členom mnohých hudobných zoskupení, okrem toho pôsobil aj ako moderátor hudobných podujatí a pracovne aj ako režisér hudobných programov a relácií. So skupinou B & The Moneymakers nahral radové CD, ktoré sa pred dvoma rokmi zúčastnilo súťaže bluesových albumov v americkom Memphise. Okrem toho Teo Bindas pôsobí aj ako galerista a zakladateľ bansko-bystrického hudobného klubu Jazz Klub 12.Klubové večery Modrý štvrtok so svojim hosťom majú za cieľ popularizovať bluesový žáner ako aj jeho výročný – medzinárodný festival Blues Moods, ktorý sa koná v mesiaci november v Trnave.

 

Májový klubový večer sa uskutoční vo štvrtok – 11. mája 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.Podujatie MODRÝ ŠTVRTOK podporil hudobný klub Music a Café, Rádio Bunker, portál DoMesta.sk, Trnava Live, Trnavsko a Trnava Dnes.

11.Máj

Fresh out of the bus

freshoutofthebus

Entry: 4 €

 

Piatok 12.5 21:00

Vstup 4 eur predpredaj v Music a Cafe Trnava /  5 eur na mieste

12.Máj