Program na najbližší mesiac

JAZZ JAM SESSION no. 16

Logo

Jazz Jam Session je tu opäť:)
Vstup ZDARMA
Hudobníci , speváci, publikum, všetci čo majú radi dobrú hudbu , tešíme sa na Vás :) 28. 03 . 20:00 :)

28.Marec

MŇÁGA A ŽĎORP Trnava

mnaga a zdrop

Entry: 12 €

 

Česká hudobná skupina zastupujúca žáner alternativny rock. Kapela, pochádzajúca z Valašského Meziříčí sa formovala od roku 1983. Často se menilo zloženie kapely. Spočiatku vystupovala pod názvom Slepé střevo, členovia Mňágy súčasne pôsobili i v iných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tieto kapely však zanikajú a od roku 1987 sa hovorí už len o skupine Mňága a Žďorp.

Vstup: 12€
Lístky dostupné na ticketportal tu: https://goo.gl/FM1JFT ako aj v Music a cafe Trnava / 0948 253 240

Do povedomia sa dostala predovšetkým hitom „Hodinový hotel“, ktorý je prvou skladbou na debutovom albumu skupiny, s názvom Made in Valmez (1991). Posledný, už rádovo dvanásty album vyšiel 3. novembra 2014 a volá sa Made in China.

Frontman skupiny Petr Fiala naviac vytvoril samostatné album Nečum a tleskej! (1994) a Je čas (2005).

Zvláštne znejúce slová tvoriace názov skupiny pochádzajú zo siezského dialektu. Mňága a Žďorp patria medzi najvýraznejšie hudobné kapely českej porevolučnej éry.

31.Marec

Miloš Biháry & Jazz Funk Brothers

funk

Entry: 4 €

 

Načo popis , traja ludia ,tri hudobné nástroje , tri úsmevy a jeden Jazz-Funk príbeh :) To je MILOŠ BIHÁRY & JAZZ FUNK BROTHERS ,ktorí sa predstavia s kompletne novým repertoárom od vlastných úprav jazz štandardov cez groovy ,funk, úpravy klasických skladieb ale aj svojimi vlastnými kompozíciami, 1.apríla 2017 (sobota) v Music a Café Trnava .

Nenechajte si ujsť tento jazz koncert vo výnimočnom dátume a kvalitnom podniku.

Pozn.: Klavirista/bandleader oslavuje svoje blížiace sa narodeniny (3.april) ✌✌

START 20:30HOD !!!!
Vstup 4€
Lístky dostupné v Music a Cafe Trnava / info a rezervácie 0948 253 240

Trojčlenná skupina zoskupená okolo klaviristu Miloša Biháryho za relatívne krátky čas si stihla vybudovať solídne renomé ako jedna z veľkých nádejí slovenskej inštrumentálnej scény.

Žánrovo sa kapela pohybuje na ploche od jazzových štandardov Milesa Davisa, Chicka Coreu a iných až po funky či groove a vlastne kompozicie. V klavírnom prejave Miloša Biháryho tiež cítiť vplyv klasického vzdelania. Kapelu zdobia výborné inštrumentálne výkony – každý z členov má za sebou viacero individuálnych úspechov a tiež početné spolupráce v hudobných zoskupeniach všetkých druhov a typov.

Kapela získala na súťaži Nove tváre slovenského jazzu 2013 cenu za presvedčivý inštrumentalny vykon.A v roku 2014 sa prezentovala na Bratislavskych Jazzovych Dnoch na podiu mladych kapiel.
Tešíme sa na Vašu účasť :)

1.Apríl

Poogie Bell Band

Poogie Bell band

Entry: 12 €

 

Vstup: 12€

Lístky dostupné v Music a Cafe Trnava / Bližšie info 0948 253 240

feat.

Bobby Broom          gitara

Mike Stephenson    tenor saxofon,spev

Juraj Griglak           basgitara

Poogie Bell je nefalšovaný funk master, jeden z nejlepších sučasných bubeníkov a štúdiových hráčov bez ohladu na žánre. Na svojom konte má spoluprácu s menami ako Marcus Miller (objevil se na viac než desiatich jeho albumoch a na turné s ním strávil podstatnú vetšinu svojej kariéry),Stanley Clark, Erykah Badu, All Jarreau, David Sanborn, John Scofield, Victor Wooten, David Bowie a Chaka Khan.

Gytarista Bobby Broom je priamym nasledovníkom nezabudnutelného Wesa Montgomeryho a dlhoročným spoluhráčom napríklad Sonnyho Rollinsa, Stanleyho Turrentina. Je držiteľom viacerých ocenení, vyhlásený bol za „jedného  z najvýznamnejších hudobných gitaristov našich čias“ a podľa patrí do exkluzívneho klubu jazzových gitaristov s jedinečným zvukom a prenikavým vplyvom.

Mladú krv v kapele reprezentuje výborný newyorský saxofonista Michael Stephenson a spodnú časť zvukového spektra obhospodaruje Juraj Griglák.

13.Apríl

Aneta Langerová Na Radosti 2017

Aneta Langerová - Na radosti tour 2017

Entry: 25 €

 

Aneta Langerová – Na Radosti 2017
Koncertné turné s kapelou a sláčikovým triom
————————————————————

Vstup 25€

Predpredaj a info:
Lístky dostupné v Music a Cafe Aréna, Trnava,
Športová 1, tel.: +421 918 651 734, +421 905 702 971 ako aj na ticketportal tu: https://goo.gl/8jxv17 :)
www.musicacafe.skwww.ticketportal.skwww.langerovaaneta.cz
• Predpredaj vstupeniek sa začne v prvom februárovom týždni!
• Partneři: SHERWOOD DIGITAL
————————————————————
Aneta Langerová pokračuje v úspešnom turné Na radosti k jej rovnomennému trikrát platinovému albumu.
“Celé turné je pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu poznať. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“ opisuje Aneta.
O tom, že sa Anete a jej kapele darí rozdávať radosť plnými dúškami, svedčí aj búrlivý potlesk na konci vypredaných koncertov.
Spolu s klaviristom, hudobným skladateľom a producentom Jakubom Zitkom pracovali na piesňach, pôvodnej hudbe a textoch. Za inšpiráciou sa vydali na Šumavu, kde objavili dnes už neexistujúcu osadu Na Radosti. To miesto im učarovalo a pomohlo im priviesť na svet album plný príbehov. Prepracované aranžmány a osobitý spev Anety Langerovej predpokladal úspech u fanúšikov, aj kritikov. V ankete Žebřík 2014 získala od fanúšikov hneď tri ocenenia: Speváčka roka, Album roka – Na radosti a Skladba roka – Tráva. Všetky štyri nominácie na cenu Akadémie populárnej hudby – CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards premenila na anjelské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a ocenenie speváčka roka roka v anketě Žebřík.
Na turné Anetu sprevádza kapela a sláčikové trio.

Všetky informácie o turné a predpredaji vstupeniek nájdete nawww.langerovaaneta.czwww.ticketportal.sk tu: https://goo.gl/ShFbly

25.Apríl