Aneta Langerová Na Radosti 2017

Hudba

Starts at Entry: 25 €

 

Aneta Langerová – Na Radosti 2017
Koncertné turné s kapelou a sláčikovým triom
————————————————————

Vstup 25€ sedenie – 20€ státie

Predpredaj a info:
Lístky dostupné v Music a Cafe Aréna, Trnava,
Športová 1, tel.: +421 918 651 734, +421 905 702 971 ako aj na ticketportal tu: https://goo.gl/8jxv17 :)
www.musicacafe.skwww.ticketportal.skwww.langerovaaneta.cz
• Predpredaj vstupeniek sa začne v prvom februárovom týždni!
• Partneři: SHERWOOD DIGITAL
————————————————————
Aneta Langerová pokračuje v úspešnom turné Na radosti k jej rovnomennému trikrát platinovému albumu.
“Celé turné je pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu poznať. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“ opisuje Aneta.
O tom, že sa Anete a jej kapele darí rozdávať radosť plnými dúškami, svedčí aj búrlivý potlesk na konci vypredaných koncertov.
Spolu s klaviristom, hudobným skladateľom a producentom Jakubom Zitkom pracovali na piesňach, pôvodnej hudbe a textoch. Za inšpiráciou sa vydali na Šumavu, kde objavili dnes už neexistujúcu osadu Na Radosti. To miesto im učarovalo a pomohlo im priviesť na svet album plný príbehov. Prepracované aranžmány a osobitý spev Anety Langerovej predpokladal úspech u fanúšikov, aj kritikov. V ankete Žebřík 2014 získala od fanúšikov hneď tri ocenenia: Speváčka roka, Album roka – Na radosti a Skladba roka – Tráva. Všetky štyri nominácie na cenu Akadémie populárnej hudby – CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards premenila na anjelské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a ocenenie speváčka roka roka v anketě Žebřík.
Na turné Anetu sprevádza kapela a sláčikové trio.

Všetky informácie o turné a predpredaji vstupeniek nájdete nawww.langerovaaneta.czwww.ticketportal.sk tu: https://goo.gl/ShFbly

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connect with Facebook